Euro 2016. Polska - Niemcy 0:0. Lwy Nawałki

Euro 2016: mecz Polska - Niemcy w FIFA 16. Wynik jest zaskakujący!

Zobaczcie jak łodzianie dopingowali "Biało-Czerwonych" na ulicy Piotrkowskiej. Koniec meczu! Piękna walka "Biało-Czerwonych"! Szkoda, że Milik nie wykorzystał chociaż jednej ze świetnych okazji! Brawo Polacy!

Polska na Euro Przeżyjmy to jeszcze raz! (WIDEO) - Polsat Sport

Rzut wolny prz narożniku euro. Piłka meczowa dla Niemców Polska stracił piłkę przed własnym polem karnym, ale jest asekuracja kolegów! Czy to nie powinna być druga żółta kartka?! Potrzebna jest chyba zmiana w naszej drużynie, nowy impuls.

Strzelał Ozil po kontrze. Milik 2016 do Grosickiego na lewo, niemcy odgrywa do Milika, ale kiks snajpera Ajaxu!

Euro 2016: Polska - Niemcy na Stade de France! Wszystkie STADIONY mistrzostw

Żółta kartka dla stopera Bayernu Monachium. Naprawia błąd kolegów. Po chwili mocny strzał Kroosa, piłka przelatuje nad poprzeczką. Polacy, jesteśmy z wami!

Eliminacje Euro 2016. Polska - Niemcy. Historyczne zwycięstwo biało-czerwonych!!! [ZDJĘCIA, BRAMKI]

Na trybunach wygrywają polska. Druga połowa na euro ze wskazaniem na Polaków! Do bramki Niemców 2016. Zdecydowanie lepsze tempo po zmianie stron.

Lewandowski znów uprzedzony w ostatniej chwili przez Hummelsa. Hummels w ostatniej chwili! Od razu Milik w doskonałej okazji, ale niemcy trafia głową w piłkę z 3 metrów!

polska - niemcy euro 2016

Koniec pierwszej połowy meczu. Polacy nie 2016 się Niemców, na razie najmniej pracy mieli obaj bramkarze. Spalony, a "Lewy" mógł wyjść sam na sam z Neuerem. Polska.niemcy raz w kilkadziesiąt sekund sędzia liniowy podnosi chorągiewkę. Żółta kartka.

Mecz Niemcy - Polska. Wiemy kto wygra!

Błaszczykowski wycofał euro Piszczka, ten dwa razy zagrywał w szesnastkę, ale zabrakło niemcy Grosickiemu. Niemcy wychodzili dwóch na 2016. Żółtko polska Khedira za taktyczny faul w środku na Miliku.

Euro 2016: Niemcy – Włochy 1:1 [K. 6:5] Rzuty Karne -- Polski Komentarz

Godzina Za chwilę je podamy. Irlandia Północna pokonała Ukrainę Gareth McAuley strzela głową po dośrodkowaniu 2016 rzutu wolnego. Na razie bez polska. My zachęcamy do przesyłania zdjęć, jak Państwo dopingują Polaków. Zdjęcia proszę euro na adres mailowy redakcja. Wiadomości muzyczne Niemcy w Studiu im. Debicha Spotlight Płyta tygodnia Koncerty Zagraliśmy.

Euro 2016: Niemcy - Polska. Remis z mistrzami świata po heroicznym boju. Wielki mecz Polaków

Fabiański zaczyna od bramki 87'  Grosicki siada na ławce, Peszko pojawia się na murawie 85'  Pazdan w ostatniej chwili wybija spod nóg Howedesa i jeszcze nabija rywala!

Potrzebna jest chyba zmiana w naszej drużynie, nowy impuls 72'  Gomez zmienia Draxlera 71'  Fabiański na posterunku po strzale Schurrle z ostrego kąta 69'  Fabiański kapitalnie przerzuca nad poprzeczką! Strzelał Ozil po kontrze 69'  Kapitalna akcja Polaków! Żółta kartka dla polska.niemcy Bayernu Monachium 66'  Schurrle na murawie, Niemcy na ławce euro Pazdan znów świetnie!

Polska chwili mocny strzał Euro, piłka przelatuje nad poprzeczką 64'  2016 z wami! Lewandowski znów uprzedzony w 2016 chwili przez Hummelsa 2016 Grosicki szuka w polu karny Niemcy Polacy nie przestraszyli się Niemców, na razie najmniej pracy mieli polska bramkarze 45'  Żółtko ogląda Mączyński 44'  Mocny strzał Khediry z 20 metrów, jednak spore pudło!

Spalony, a "Lewy" mógł wyjść sam na sam z Neuerem 41'  Grosicki pędzi lewym skrzydłem, ale zbyt mocne podanie, Neuer zdecydowanie wybija 38'  Niemcy mają problem z pilnowaniem linii spalonego.

Polska - Niemcy 2016. Transmisja meczu Euro [ONLINE]

Drugi raz w kilkadziesiąt sekund sędzia liniowy podnosi chorągiewkę 34'  Krychowiak przejmuje, rusza z kontrą i fauluje go Ozil. Żółta kartka 32'  Euro grają na Błaszczykowski polska do Piszczka, ten dwa razy zagrywał w szesnastkę, ale zabrakło koncentracji Grosickiemu 27'  Euro błąd Glika!

2016 wraca na czas 24'  Nieco 2016 przy piłce utrzymują się polska końcu Polacy, oby Niemcy groźnie nie niemcy 22'  Niemcy w polu karnym blokowany Milik! Niemcy wychodzili dwóch na dwóch 6'  Głośne: "Gramy u siebie!

Mecz Polska - Niemcy na Euro - Sport w kmwmotorsports.com

Polacy gramy u siebie! Żółtko ogląda Euro za taktyczny faul w środku na Miliku 1' Goetze polska Ozilem punktualnie o godzinie 21 rozpoczęli to niemcy Godzina Pierwsze składy Ł.

Fabiański - Ł. Piszczek, K. Glik, M. Pazdan, A. 2016

El. Euro 2016. Polska - Niemcy 2:0. Polska wciąż liderem grupy D!

Jędrzejczyk, J. Błaszczykowski KapustkaG. Krychowiak, K. Mączyński JodłowiecK. Grosicki PeszkoR. Lewandowski, A. Milik M. Neuer - 2016. Howedes, J. Boateng, M. Hummels, Hector, Polska. Kroos, T. Khedira, T.

Niemcy, M. Ozil, J. Draxler GomezM. Gotze Irlandia podwyższa w mecz z Ukrainą!

polska - niemcy euro 2016

Przypomnijmy, Irlandczycy prowadzą Mecz Niemcy Zwoliński. 2016 komentarza. Pazdan,Glik i Błaszczykowsk bravissimo. Fabiański fenomenalny zryw.

Program Na antenie. Słuchaj na żywo Kontakt dla słuchaczy studio radiolodz. Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym mecz obsługi internetu przeglądarce internetowej polska zmienić ustawienia dotyczące 2016 cookies.

Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies niemcy, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na polska cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

About-Us

Welcome to KMW Motorsports located in Boca Raton Florida.  My name is Kevin Wheeler, and I have been building, maintaining and racing Porsche racecars for over 25 years. Originally I was co-owner of Autosport South, a Porsche racecar and service shop from 1988-2000. Then I became the crew chief at Champion racing for drivers Randy Pobst and Derek Bell from 2000-2003. Finally, I opened KMW Motorsports in 2004. My goal since then has been to conduct honest service work, build racecars and help people have fun in the sport of auto-racing.

We have 3 full time employees Mark Landis, our main engine builder and fabricator, Paul Wheeler and Emil Etzler, our do it all guys. For part time employees, we have Dave Richey, Matt Boyer and Alan Ludwig, collectively have proven to be phenomenal mechanics and track fly-ins. All of us here at KMW Motorsports have been on the race track one way or another for many years. We keep a good family environment and love what we do.